המבער הכפול של קמין Bellfires

למה להשתמש במעבר הכפול של Bellfires

 1. קמין בהתאמה אישית: בעירה קווית או בעירה מרכזית
  ניתן לשלוט בלהבה מבחינת העומק (אש קווית) או הרוחב (אש מרכזית). זה תלוי בכם! בזכות אופציה נוספת זו, BELLFIRES צועדת צעד נוסף קדימה בהתאמה האישית של קמין הגז  שלכם. פרטים נוספים בנוגע למבער הכפול ניתן ניתן למצוא בעמוד הבא.
 2. להבה נעימה ללא צורך בעוצמה חזקה יותר
  עוצמה חזקה יותר גורמת לפליטת חום גבוה מדי אפילו בבתים עם בידוד מצוין. הדבר גם עלול להזיק למשך חיי הקמין. לכן העוצמה המרבית של המבער הכפול זהה לזו של מבער בודד. ישנן מספר דרכים להפחית את העוצמה מהמקסימום על פי רצונכם ולשמור בה בעת על להבה גדולה ונעימה.
 3. חיסכון עצום בעלויות חימום
  המבער הכפול של BELLFIRES מאפשר לכם לווסת את גודל הלהבה ואת העוצמה על פי רצונכם. ניתן להפחית את העוצמה בשיעור של 40% בלחיצת כפתור אחת בשלט רחוק. גם את גובה הלהבה ניתן לשנות בשתי דרגות העוצמה.
  בנוסף, אם מפחיתים את גובה הלהבה, העוצמה פוחתת אף יותר! האח תייצר פחות חום, ואתם תוכלו לחסוך בעלויות. באופן זה ניתן להתאים את האח לצרכיכם. אופציית החיסכון תוכננה במיוחד כדי שתוכלו ליהנות מאוירה נעימה סביב האח גם בערבים פחות קרים.
 4. ללא ויתורים בחוזק, בעמידות ובאמינות
  זמן רב הושקע בחוזק ובעמידות של הקמין . הדבר חשוב במיוחד עם המבערים הארוכים יותר, ולכן מגש המבער מרותך לחלוטין. אריחי הקרמיקה העמידים נמצאים בתוך המגש, ויוצרים תערובת טובה יותר של חמצן וגז. הדבר מאפשר להבה נקיה ויפה יותר. בדומה לשטיחון המבער, אריחי הקרמיקה פועלים כמגן חום, ומבטיחים כי החום יישאר מעל המבער. הדבר מונע עיקום של המבער. בנוסף הקדשנו תשומת לב מיוחדת לאמינות מערכת ההפעלה.
 5. קמין גז הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר
  על אף שהעיצוב והטכנולוגיה של המבער הכפול יקרים יותר בהשוואה למבער בודד, הצליחה BELLFIRES להמנע מתימחורו במחיר גבוה יותר. הדבר נובע מעיצוב וייצור מתוחכמים יותר בסדרת BELLFIRES 3, ללא ויתורים באיכות ובבטיחות. כל קמין גז  מיוצר במיוחד עבור הלקוח במפעל בהולנד. והלקוח נהנה מכל היתרונות.

KEEP YOUR FIRE – ON DEMAND

אש קווית:  

מראה הלהבות מלפנים:

במצב "אוירה", רק המבער הקדמי מופעל (מבער בצבע אדום): 

 

שני המבערים מופעלים (מבער אדום ומבער צהוב): 

יתרונות בעירה קווית:

 • ניתן לשנות את עומק הלהבה
 • כששני המבערים פועלים, הלהבה עמוקה מאד
 • האש תמיד רחבה
 • טווח עוצמות גדול (לדוגמא בדגם Horizon Bell 3 XXL: עוצמה של 6.0 עד 15.5 קילו וואט)
 • יעילות גבוהה: כ-85%
 • חיסכון עצום בעלויות חימום במצב "אוירה" (כ-40% מבלי להקטין את גודל הלהבה)

 

בעירה מרכזית:

מראה הלהבות מלפנים:

במצב "אוירה", רק המבער הקדמי מופעל (מבער בצבע אדום): 

שני המבערים מופעלים (מבער אדום ומבער צהוב): 

יתרונות האש הקווית:

 • ניתן לשנות את רוחב הלהבה
 • כששני המבערים פועלים, הלהבה ברוחב מלא
 • כאשר מופעל מבער אחד, ניתן ליצור להבה גבוהה (לדוגמא בדגם Horizon Bell 3 XXL: גובה 80 ס"מ, רוחב עד 170 ס"מ)
 • טווח עוצמות גדול (לדוגמא בדגם Horizon Bell 3 XXL: עוצמה של 3.5 עד 16.0 קילו וואט)
 • יעילות גבוהה: כ-85%
 • חיסכון עצום בעלויות חימום במצב "אוירה" (כ-40% מבלי להקטין את גודל הלהבה)

 

 

כדאי לדעת:

 1. בקרת גז חדשה – תקן אחד!
  כל קמין גז חדש של BELLFIRES המופעל בגז כולל את מערכת ההפעלה הסטנדרטית שלנו, וזה אומר שלט רחוק סטנדרטי אחד ומקלט.
  היתרון במערכת ההפעלה הסטנדרטית הוא שניתן לבצע את כל פעולות ההפעלה דרך השלט רחוק. בנוסף עברה מערכת ההפעלה אופטימיזציה נוספת כדי שתהיה אפילו אמינה עוד יותר.
 2. אין צורך בשקע חשמלי
  אין צורך בשקע חשמלי על מנת לבצע בקרה על המבער הכפול. שסתום הסולנואיד הנוסף לויסות המבער הכפול פועל גם הוא על סוללות. צריכת הסוללות דומה לזו של מבער בודד, מכיוון שהשסתום הנוסף משתמש בזרם רק לצורך אות ההפעלה והכיבוי של המבער הכפול. אם אינכם מעוניינים להחליף סוללות אחת לשנה או שנתיים, ישנו מתאם חשמל אופציונלי.
 3. להבת פיילוט מוגנת
  להבת הפיילוט המגנה על האח מוגנת באמצעות סוגר מיוחד. כיסוי מיוחד מונע כיבוי של להבת הפיילוט. בנוסף, להבת הפיילוט ממוקמת בחזית האח, בצד. באופן זה להבת הפיילוט הכחולה מוסתרת מהעין.
  התחזוקה מהירה ופשוטה, מכיוון שלהבת הפיילוט נגישה מבפנים, כך שאין צורך לפרק את כל המבער.
 4. התאמה אישית ללקוח
  בין אם תבחרו בעירה קווית או בעירה מרכזית, כל מבער מיוצר בהתאמה ספציפית ללקוח במפעל בהולנד. לא נעשה שימוש בקו ייצור אלא אך ורק בעבודת יד. הדבר דורש ידע רב מצד המהנדסים. ניתן לייצר דגמים שונים על פי רצונכם.
  כל מבער מכוון באופן אישי על פי האזור (הארץ) בו ייעשה שימוש במכשיר. הדבר מבטיח אש נקיה ומרהיבה. לאחר בדיקה אחרונה, המבערים מוכנים לשנים של הנאה מהאח.