קמין גז Royal 3 הנמכר ביותר בישראל

נותנים גז ועוברים לחימום ירוקלפי נתוני הצריכה של שנת 2022, קמין גז ROYAL 3 מבית GODIN הצרפתית, הוא הקמין הנמכר ביותר בישראל, ויש לכך כמה סיבות עיקריות

באופן כללי, קמיני הגז הם סיגמנט בנסיקה. לצד קמיני העץ, התמקם קמין הגז בלב הסצנה כשהוא מציע תפעול נקי ונוח, רמת בטיחות גבוהה, מראה כובש וביצועים מרשימים. מגמת קמיני הגז רושמת עליה קבועה במערב אירופה, ובשנתיים האחרונות ניכרת עליה דרמטית בביקוש גם כאן בישראל. יתרונותיו הרבים, יוצרים מעטפת אטרקטיבית שגורמת ליותר ויותר בתים בשוק המקומי לאמץ את החלופה בחום.

א ברפמן, יבואנית מותגי האיכות בתחום הקמינים ויחידות הבישול, מדגישה דגם אחד שרושם ביקושים גבוהים במיוחד. ROYAL 3  מבית GODIN הצרפתית הוא קמין הגז  הנמכר ביותר בישראל ויש לכך כמה סיבות:

תפעול נוח
אי אפשר להשוות את תפעול קמין הגז לשום דבר שהכרתם לפני. חוויית המשתמש שמציע קמין הגז מבית GODIN מקפלת בתוכה נוחות, נגישות ואינטואיטיביות ברמות הגבוהות ביותר. הקמין מופעל באמצעות שלט רחוק ומאפשר שליטה מלאה על הביצועים. יש משהו מהפנט ביכולת שלך לשלוט על עוצמת הלהבות והחום, בלחיצה קלה בלבד. על אף נוכותו העוצמתית, קמין הגז של GODIN פועל בשקט מופתי, לאורך כל זמן השימוש.

יכולת חימום
קמין  ROYAL 3 בעל יכולת חימום איכותי. הקמין בעל הספק של 12.2 KW, הגבוה ביותר שקייים בשוק קמיני הגז פרי-סטנדינג . החום שמופץ ממנו נעים, מלטף ולא מייבש, מה שמוסיף לחוויית המשתמש האיכותית שלו.

קו אסתטי
קמין  ROYAL 3 מתהדר בקו אסתטי מובחן. יציקת ברזל וגזרי עץ קרמיים ומבער נירוסטה איכותי , שמדמים בערת עצים, שנבטים מבעד לחלון הזכוכית ויוצרים מראה מרהיב. הקמין בעל דלת בצורה מעוגלת, מציג קו קלאסי, שמזכיר את קמין העצים המסורתי. לצידו דגם נוסף ה- ROYAL 3 S בעל דלת מלבנית, חושף קווים ישרים שהופכים אותו בחירה אולטימיבית לחללים בסגנון אורבני עכשווי.

שומרים על הסביבה
קמיני הגז נחשבים חלופת חימום ידידותית לסביבה. הם אינם פולטים עשן ואינם מזהמים את הסביבה.

תקנים מחמירים ורמת בטיחות גבוהה
קמין גז מבית GODIN מיוצר על בסיס התקנים האירופאיים המחמירים יותר והוא נושא בדיקות מחמירות של מכון התקנים הישראלי. מעבר להיותו נוח לשימוש, הקמין בטיחותי ובעל אמינות גבוהה.

ה- ROYAL 3 מבית GODIN מאובזר בארובה כפולה . בארובה כפולה הקמין יונק  את החמצן לבעירתו מחוץ לבית ואין השפעה על איכות האוויר והחמצן בבית . מנגנון מתקדם ינתק את אספקת הגז במקרה של כיבוי הלהבות, או דליפה, מה שמאפשרת ליהנות מביצועיו המרשימים בראש שקט ובבטחון מלא.

הבחירה של האדריכלים ומעצבי הפנים
א.ברפמן  מובילה את שוק הקמינים וקמיני הגז בארץ. החברה שמתמחה בתחום הקמינים מייבאת את קמיני הגז האיכותיים ביותר – קמינים מודרניים בעלי מנגנונים מתקדמים שמאפשרים ביצועים יוצאי דופן. בקולקציית קמיני הגז קמינים מבית GODIN הצרפתית ומבית BELLFIRES מותג האיכות ההולנדי.

האדריכלים ומעצבי הפנים נחשבים לשגרירים. הם מכירים את החידושים ומביאים ללקוחותיהם את הבשורות החמות מתערוכות העיצוב ומפעילויות מותגי האיכות הבינלאומיים. הבחירה החוזרת שלהם לעבוד עם קמיני גז, ביססה את הביטחון שנותן היום הלקוח הישראלי בקמין. האדריכלים מחפשים קו אסתטי מהודק, לצד ביצועים בלתי מתפשרים ורמת בטיחות גבוהה. את כל אלו מספק ה- ROYAL 3 וקמיני גז איכותיים נוספים, מה שגורם לקמינים אלו להיות הבחירה הטבעית שלהם.