קמין עץ Ecodesign

קמין עץ Ecodesign איכותי לסביבה 

קמיני עץ Ecodesign מתוכננים להיות ידידותיים יותר לסביבה וחסכוניים באנרגיה מאשר קמיני עצים מסורתיים. הם עומדים בדרישות של ה-Ecodesign Directive, תקנה של האיחוד האירופי הקובעת תקני פליטות ויעילות עבור מכשירי חימום בדלק מוצק (קמין עץ). 


קמינים Ecodesign בנויים בטכנולוגיית בעירה מתקדמת, המאפשרת להם לשרוף עצים בצורה יעילה יותר ולייצר פחות פליטות. בדרך כלל יש להם תא בעירה גבוה, תא בעירה משני ומערכת אספקת אוויר מתקדמת, המאפשרת שליטה טובה יותר על תהליך הבעירה ומפחיתה את כמות המזהמים המשתחררים לאוויר.


לקמינים אלו יש גם יעילות תרמית גבוהה, מה שאומר שהם יכולים להפיק יותר חום מפחות עצים, מה שמפחית את הצורך בטעינה תכופה ומצמצם את צריכת הדלק.  יש להם מערכת בעירה נקייה, שמפחיתה את כמות האפר והקריאוז המיוצרים, מה שמקל על תחזוקה.


קמינים בעיצוב אקולוגי הם בחירה מצוינת למי שרוצה ליהנות מהחמימות והאווירה של קמין עצים תוך הקפדה על איכות הסביבה.

חברת א.ברפמן יבואנית הקמינים הגדולה והוותיקה בישראל מייבאת לארץ מגוון רחב וגדול של מותגים המובילים בעולם ומקפידה על התקן קמין עץ Ecodesign . בנוסף כל הקמינים עוברים בדיקה  ומאושרים לתקן הישראלי  של מכון התקנים הישראלי ואיכות הסביבה. ומקבלים תעודת בדיקה העוזרים לכאבי הראש מול הרשות המקומית.