קמינים מעוצבים לשידרוג העיצוב וערך הנכס

מקורו של הקמין הוא בתנורי האח העתיקים שהיו מבוססים על שריפת גזרי עץ. כיום, חלה מהפיכה בתחום עיצוב ובניית הקמינים. ניתן למצוא קמיני גז, סולר ועץ בשלל עיצובים. בקמינים מעוצבים נעשה שימוש בתחום עיצוב הפנים על מנת לשדרג כל חלל באופן מתוחכם ואלגנטי כאחד.

מבחינה עיצובית, הקמין נחשב לפריט ריהוט שמשדר יוקרה. למרות זאת ניתן למצוא קמינים במחירים שווים לכל כיס – וכך לשדרג את עיצוב הבית באופן מובהק.

מעבר לאלמנט העיצובי, אסור לשכוח שלקמין, על כל סוגיו, יש גם תפקיד פרקטי. הוא משמש כמקור חום. הקמין מספק מקור של חום נעים בתקופות קרות וגם מהווה פריט עיצובי אופנתי מהמעלה הראשונה.

עיצוב הבית עם קמין עץ

מעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחות שלהם על שילוב של עיצוב הבית עם קמין עץ . קמין עץ הוא הדבר הקרוב ביותר למה שפעם היה אח ביתי. בקמין עץ נעשה שימוש בעץ כחומר הבעירה של הקמין. קמין העץ מייצר חום רב בעל אופי נעים.

ישנם סוגים רבים מאוד של קמיני עץ. בקמיני עץ מעוצבים נעשה שימוש כפריט יוקרה בווילות ובבתים פרטיים. כמו גם במשרדי מנהלים בחברות ובמשרדים מסוגים שונים.

עיצוב הבית עם קמין גז

בקמין הגז נעשה שימוש בגז כאמצעי בעירה, ולא בעץ. הדבר דומה לשימוש בתנור גז, שהיה מקובל מאוד בעבר.

מאחר וקמין פועל על גז, הפעלתו וכיבויו נוחה ופשוטה. הוא מייצר חום ביעילות בדיוק כמו קמין העץ, אך פשוט יותר להפעלה ולתחזוקה.

עיצוב הבית עם קמין גז מתאים לכל מי שרוצה את היוקרה והיופי של קמין בסלון ביתו או בכל מקום אחר – בבית ובמשרד. עיצוב הבית עם קמין גז מותיר רושם רב על האורחים המגיעים לביקור בבית, ומחמם בקלות כל חורף קר.

קמינים מודרניים

קמינים מודרניים מתאפיינים בעיצוב מודרני ובאיכות הייצור והגימור שלהם. הם מהווים תוספת איכותית לעיצוב חלל הבית או המשרד. מעצבי פנים רבים משתמשים בקמינים מודרניים על מנת לייצר אווירה מרשימה וכאמצעי חימום המותיר רושם רב.            

ישנם בשוק מותגים רבים ואיכותיים של קמינים מודרניים, וחשוב לקנות קמין מאיכות גבוהה. מעבר לחום שהם מייצרים, הם מוסיפים מקוריות ועידון לחדר בו הם מצויים.

סיכום

כאשר מדובר בעיצוב הבית בעזרת קמין – אפשר רק להצליח. לא משנה סוג הקמין שנבחר, עצם נוכחותו בסלון הבית (או בכל חדר אחר) מביא תחושה ביתית ומיוחדת. אין זה מקרה שמעצבים משתמשים בקמין בעיצובי הפנים שלהם. בשימוש בקמין, כבר אין צורך לדעת לחטוב עצים וגזרי עץ, כפי שהיה בימים עברו. ישנם קמיני גז וסולר, וגם התפעול של קמיני העץ הוא עניי פשוט למדיי.

חשוב לזכור כי הכנסת קמינים מעוצבים לבית יכול לשדרג לא רק את איכות עיצוב הפנים, אלא גם להעלות את ערך הנכס עצמו.