נמצאו: 12 תוצאות קמין חשמלי

5 דברים שאתם חייבים לדעת על קמין חשמלי לחימום הבית


הקמין החשמלי הפך לכוכב עולה בשוק הקמינים. אם גם אתם הצטרפתם לכל המתעניינים, כדאי לשים לב לכמה דברים חשובים, כדי שהבחירה שלכם תהיה מדויקת .

קמין הוא מהפריטים שמכניסים לחלל הביתי את מנות השיק והסטייל הגדולות ביותר. אחת הבשורות המשמחות היא קמין החשמל שהצטרף אל קמיני הגז והעצים המוכרים. הקמין החשמלי מאפשר מידה רבה של פרקטיקה, הוא מייתר כמעט כל הכנה מוקדמת, נוח, קל, בטוח וידידותי לשימוש. כל אלו הפכו אותו לכוכב עולה בשוק הקמינים.

א ברפמן, יבואנית מותגי האיכות בתחום הקמינים חשמליים ויחידות הבישול, מייבאת לישראל את הקמין החשמלי מבית Charlton& Jenrick  האנגלי. בעל אפקט להבה המתקדם ביותר בשוק הקמינים. מדובר בקמין החשמלי המוביל בעולם, הן מבחינת הספק ותפוקה והן מבחינת הקו האסתטי שמאפיין את הדגמים.


הנה 5 דברים שכדאי לדעת על הקמין החשמלי


1 תצוגה מרהיבה

הקמין החשמלי מאובזר במערכות לד בצבעים שונים שמאפשרות תרחישי תאורה שונים ומרהיבים שמדמים אש מרצדת ומייצרים אווירה חמימה באמצעות אפקטים מיוחדים של תאורה.

2 יישום מהיר

קמין חשמל הוא קמין פשוט להתקנה ואינו דורש הכנה מוקדמת של צנרת וארובה. הוא מגיע בגדלים שונים ולעיתים נדרשת התייחסות לקווים האדריכליים של הבית, כדי לוודא שהוא אכן מתאים, אך בכל מקרה יישום של קמין חשמל הוא יישום מהיר ופשוט.

3 קו אסתטי

הקמין החשמלי בעל מראה עכשווי, מינימליסטי, בסגנון מודרני. ניתן לשלבו עם מסגרת נוכחת או באופן שרק הזכוכית תהיה חשופה לעין. מערך התאורה המובנה בקמין החשמלי יוצר מראה חמים ומרהיב של להבות מרצדות. קמיני החשמל המשווקים בא. ברפמן קמינים חשמליים משלבים קריסטלים שחורים דמוי עץ ומציעים רמת גימור גבוהה במיוחד.

4 שליטה מלאה

הקמין החשמלי ניתן לשליטה באמצעות שלט, דרכם ניתן לשלוט בעוצמת החום ובתרחישי התאורה השונים, ליצירת אווירה ביתית ונעימה.

5 בטיחות

הקמין החשמלי מבית Charlton& Jenrick  הוא קמין איכותי, שמיוצר בצמוד לתקנים האירופאיים המחמירים ביותר. חשוב לוודא, על אף היישום הפשוט, שאת ההתקנה יערוך בעל מקצוע מומחה ומוסמך לביצוע העבודה.


הנקודות האלו חשובות כדי להבטיח לכם בחירה נכונה של קמינים חשמליים, שתשרת אתכם כהלכה במשך שנים ארוכות.

זה הזמן לבחור את הקמין שלכם.