קמין BELLFIRES (בלפיירס) - יחיד ומיוחד עד הפרט האחרון

קמיני גז מודרניים


מותג מוביל שוק בתחום קמיני הגז ומהווה שם נרדף לאיכות ומקצועיות, מאז 1928. המותג איכותי וחזק ביותר ובעל השפעה רבה על השוק כולו. כמוביל שוק, הופכים באופן קבוע המוצרים מבית המותג, לסמן הימני ולמושא השראה לייצור קמינים בחברות המתחרות.

Bellfires מגיש מוצרי חייטות, המיוצרים בקפדנות ובדייקנות ונחשבים חלק עיקרי ביצירת לייף סטייל ושיק. "שמור על האש שלך לפי דרישה", הוא המוטו של המותג. המוצרים מצויידים בשלט רחוק ומאפשרים שליטה אבסולוטית על תפעול הקמין ויצירת אווירה מושלמת בחלל בו אתם שוהים. תנורי המותג מופעלים על גז, המאפשר תפעול נקי, נוח, בעל שליטה מושלמת על הביצועים. תוכלו לשלוט , באמצעות השלט, גם על עוצמת הלהבה -  להבות גבוהות או להבות נמוכות, על- פי העדפתכם האישית.

מוצרי Bellfires יעניקו לכם חימום מקסימאלי לצד פליטה מינימאלית של גזי חממה מזיקים. בטיחות המוצרים הנה חלק אינטגרלי מתהליך הפיתוח, עקרון שמנחה את הצוות המקצועי, שהיה אחראי למספר פטנטים חשובים שפותחו בתחום, כך למשל, סדרת בל 3 החדשה מצוידת בפטנט  בטיחות המווסת בקפידה כל לחץ-יתר. קמין גז Bellfires מהווה תוספת עיצובית, בעלת אופי והמון נוכחות. כל דגם כולל מערכת ארובה כפולה (balanced flue), הקמין פועל על גז טבעי או פרופאן, לרוב הדגמים ניתן לספק ערכת הולכת חום לחלוקה אחידה ומהירה של החום וכולם מופעלים באמצעות שלט רחוק.


Bellfires מאפשר עיצוב פרסונאלי מותאם אישית, כך למשל תוכלו לשלב בין צבעים, חומרים, טקסטורות וצורות.
מנעד האפשרויות רחב מאוד- תוכלו לבחור לצפות את הדפנות הפנימיות באבן טבעית או לחלופין, לצבוע אותן בגוון שמתאים לפלטת הצבעים המאפיינת את החלל. בולי עץ, אבנים אפורות, רעפי שיש ואבנים טבעיות הם רק חלק מהחומרים איתם ניתן לשחק ולהתאים לעצמכם את הקמין המושלם עבורכם.


קולקציית מסגרות קמיני Bellfires עשירה ומגוונת ומציעה ממסגרות נסתרות, בלתי נראות לעין, דרך מסגרות קלאסיות עשויות נחושת, מסגרות נירוסטה מודרניות ועד מסגרות פחם שחורות ואוונגרדיות.
הכל מבוצע בעבודת יד ובאיכות נטולת פשרות.


כל קמיני הגז של Bellfires פועלים באמצעות מערכת Balanced flue והם מאושרים בשילוב עם מערכת ארובה כפולה. על מנת להבטיח את רמת האיכות והבטיחות, הגבוהות ביותר, אנו מציעים לכם לדרוש שהתקנת קמין ה- Bellfires שלכם תתבצע על- ידי מתקין קמינים שמסומך ע"י היבואן.