טאבון ביתי מקצועי מבית CLEMENTI - איטליה

הטעם של הפיצה מעולם לא היה מדויק יותר CLEMENTI

מי שנחשף למוצרי CLEMENTI בעבר, יתקשה לקבל כל סטנדרט אחר. מיטב בתי הפיצה האיטלקיים, בוחרים פעם אחר פעם במוצרי המותג האיכותי ואחריהם הצטרפו למעגל אינסופי חובבי בישול שבחרו למקם את הטאבון המיוחד בחצר ביתם או במטבח. מותג האיכות  CLEMENTI מוכר בעיקר בזכות הפעילות המתמשכת של מחקר ופיתוח שהפכו את תהליך הייצור שלו לתהליך ברמת איכות בלתי מתפשרת המאפשרת שימוש ידידותי ומקצועי.

השימוש במוצרי CLEMENTI יאפשרו לכם לייצר מנות עם הריחות האותנטיים המאפיינים את האפיה בתנור עצים. המותג הייחודי, הושק לראשונה בשנת 1975, באיטליה, כשהתשוקה והאהבה ליצירה איכותית הובילו את מנהלי המוצר למקד את מירב תשומת הלב שלהם בחווית המשתמש ובאיכות התוצר הסופי של לקוחותיהם, המשתמשים במוצרים מבית המותג.

ל- CLEMENTI  מגוון רחב של דגמים, ביניהם דגמים המעניקים פתרונות לתנורים על בסיס עץ, תנורים לשימוש מקצועי, פתרונות לברביקיו, תאי אפיה כדוריים ועוד. תהליך הייצור כולו נערך תחת קורת גג אחת מה שמעניק לתוצר הסופי ערכים מוספים גבוהים. במהלך תהליך הייצור נשמר בהקפדה, נושא הבריאות והבטיחות, בין השאר על ידי שימוש בחומרים המאושרים לעבודה עם מזון.

תנורי CLEMENTI מהווים את הסמן הימני של תחום הטאבונים הביתיים. הם מספקים בערה איכותית,  מצוידים כולם באבזור חסין אש ובטוחים מאוד לעבודה וידועים במקביל גם באג'נדה הירוקה המאפיינת אותם. המוצרים מבית CLEMENTI מיוצרים תוך שימוש בחומרי גלם שאינם רעילים ואינם פוגעים בבריאות ובסביבה