קמין GODIN (גודין) צרפת - מסע עולמי מחמם

קמינים וליבות הסקה בעץ גז ונפט יחידות בישול מקצועיות

אחד המותגים המוכרים ומוערכים ביותר בשוק העולמי. מאז שנת 1840 הולכים יחדיו ב- Godin, הידע והחדשנות. ההקפדה על עבודה איכותית ובחירה נבונה של חומרים, מעניקות ערבות לביצועים בטוחים, יעילים ואיכותיים.

שני המפעלים לעיבוד והרכבה, שברשות החברה, מציעים טכנולוגיה מתקדמת ומדויקת, המאפשרת ביצועים טרמיים ודינמיים מרשימים ביותר, לצד יכולות עיצוב וביצוע, מהגבוהות הקיימות. הקמינים מיוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר באירופה, בפיקוח מהנדסי החברה ותוך עבודה צמודה עם מעבדות אבטחת איכות חיצוניות. כל חומרי הגלם הינם על בסיס עופרות טבעיות וכל תהליך הייצור מתבצע תוך הקפדה יתרה על איכות הסביבה. 

הרמה הגבוהה והמתקדמת מאפשרת ביצוע כל צורת קמין רצויה, דבר שמעשיר ומגוון את תמהיל הדגמים, גימור יוצא דופן ומעל הכל, בטיחות- כל הקמינים ותנורי הבישול מבית המותג עשויים זכוכית מחוסמת ומיוצרים בכפוף לתקנים המחמירים ביותר. כל הקמינים, ללא יוצא מן הכלל מסומנים בתו איכות הסביבה האירופאי FLAME VERTE המבטיח כי כמות האפר ותוצרי הבעירה הינם בכמות המינימלית.

ליבת הקמין עשויה סגסוגת יציקת ברזל המהווה את המרכיב המתאים ביותר למוצרי הסקה. הזכוכית הנה זכוכית קרמית ועמידה בחום של Cº750. התנור צבוע בחומר עמיד בחום שאינו רעיל ועומד בתקנים המחמירים ביותר באירופה. הליבות מגיעות בשלל גדלים וסוגים. חזיתי, צד וחצי, דו כיווני, דלתות פתיחה עילית או צידית, מה שמעניק אופציות מרובות למיקום הקמין בחלל.

קיימות ליבות עם מפוחים וכן ליבות המשמשות להסקת מים חמים או חימום מרכזי ברדיאטורים. ב- Godin מבקשים להעניק מענה רחב ככל הניתן ולאפשר קמין בכל בית. הליין Cheminees Diffusion הנו ליין איכותי ביותר, בעל טכנולוגיה מתקדמת כיאה למוצרים מבית Godin, ועם זאת נגיש מאוד ובר השגה. הקמינים המיוצרים בליין הזה, הנם קמינים יצוקים עם אפקט הבערה הכפולה לנצילות טרמית גבוהה, בעלי שלוש דרגות לוויסות אוויר וחלון פנורמי רחב.
כל המוצרים מיוצרים במפעלי החברה בצרפת.