קמין Hergom - ספרד

קמיני עץ פרימיום

נחשב ללידר בשוק העולמי, עם חמישה מרכזי ייצור ותפעול בארה"ב ובאירופה ורשת הפצה מקצועית המעניקה ללקוחת המותג, שירות וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, לאחר רכישת המוצר . תהליך הייצור הקפדני, משלב שימוש בחומרי גלם נבחרים ורכיבים שנבחרו בדקדקנות, על מנת להבטיח, בסופו, ביצועים אופטימליים, עמידות ואמינות. כל הקמינים מבית Hergom עומדים בתקני UNE-EN-13229, המחמירים ביותר, המהווים ערובה לחימום יעיל ורמת ביצועים גבוהה.

כל מוצרי Hergom מצוידים במערכת בערה כפולה ומאפשרים הפקת חום מירבי, תוך ניצול מקסימלי של חומרי הבערה, ופליטה מינימלית של חלקיקים לאטמוספירה. הקמינים עשויים כולם ברזל יצוק, הידוע ביתרונותיו היחסיים הגבוהים. הברזל היצוק מאפשר עמידות לאורך זמן רב מאוד (חיי נצח), עמיד בפני חלודה, היעדר ההלחמות, מונע סדקים ושברים, העבודה עם יציקת ברזל מאפשרת עבודה עם תבניות מודרניות, מתקדמות וייצור מנעד רחב ביותר של דגמים. הברזל היצוק הנו מוליך חום מעולה וחומו נשמר זמן רב, גם לאחר כיבוי הקמין.

כל אלו מהווים יחס מצוין של עלות מול תועלת. תהליך הייצור כולו מתבצע בבית Hergom, המעניקה אחריות מלאה על היציקה, העיצוב והמוצר המוגמר. לצד האיכות הבלתי מתפשרת, מובילים מוצרי Hergom גם בסגנון העיצובי, המוקפד. הקמינים מבית המותג, משדרים אלגנטיות אצילית ואף היו מועמדים לפרס "הנסיך פלימה למצוינות עסקית" בתחום העיצוב. הקמינים מגיעים בצביעה קלאסית או בזיגוג אמייל, מעניקים בצורתם האותנטית, אווירה כפרית וחמימה. תמהיל המוצרים רחב מאוד וכך גם טכנולוגיות הייצור. תוכלו למצוא תחת המותג קמינים איכותיים על גז, עץ ומוצרי אנרגיה בת קיימא, Hergom עומדת בכל דרישות "האישור הסביבתי האינטגרלי" מאז 24 בדצמבר 2008.